Lagenko logo 2019

Diana Piech LAGENKO
ul. Cesarza 15/4,
30-427 Kraków
NIP 918-190-19-28,
REGON: 121536876

Konto bankowe
ING 13 1050 1445 1000 0092 3386 4371

Kontakt
zakupy@lagenko.pl
789-427-806

 
Probka AteloMaska Colway 1

Próbki kosmetyków kolagenowych — zostań testerem kolagenu!

Artykuły na temat kolagenu mogą zachęcać do jego zakupu. Odmłodzenie, wygładzenie, nawilżenie skóry brzmią jak obietnica piękna. Która kobieta nie chciałaby skorzystać? Jednak jest jedno “ale”. Istnieje mały procent szansy na to, że kolagen może Cię uczulać. Aby przeprowadzić próbę uczuleniową, nie musisz kupować kosmetyku o dużej pojemności, a wystarczy maleńka próbka. Dlatego wprowadziliśmy do sklepu Lagenko możliwość testowania najważniejszych kosmetyków kolagenowych.

Dlaczego warto skorzystać z próbki?

 Próbki kosmetyków kolagenowych pozwalają na przekonanie się o tym, czy nie masz uczulenia na skład danego produktu. Reakcję uczuleniową obserwuje się do 48 godzin od nałożenia danego kosmetyku. Poza tym na podstawie próbki dowiesz się, czy pasuje Ci konsystencja, zapach i forma kosmetyku. Co prawda po jednym, czy dwóch aplikacjach kolagenu jeszcze nie dowiesz się nic na temat jego długotrwałego działania, ale możesz zorientować się, jakie jest uczucie bezpośrednio po jego nałożeniu np. czy skóra jest odpowiednio nawilżona i napięta, czy nie jest podrażniona. Rzadko się zdarza, aby ktoś zadowolony z działania próbki był potem usatysfakcjonowany działaniem pełnowartościowego kosmetyku. Już na podstawie próbek powstają opinie, które w przypadku kosmetyków kolagenowych Lagenko są bardzo pozytywne. 

Wypróbuj wiele produktów!

Mało kto może sobie pozwolić na to, aby kupić kilka rodzajów pełnowartościowych kolagenów i dopiero wtedy decydować o tym, który przynosi najlepsze efekty dla jego skóry. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest zakup zestawu próbek i spośród nich wybranie odpowiedniego kosmetyku kolagenowego dla siebie. W asortymencie sklepu znajdują się zarówno próbki kolagenowych kosmetyków do włosów (Kolagen Pure oraz Szampon Zagęszczający Włosy), jak i produktów do pielęgnacji ciała (Herbaceum), a także różne produkty z serii atelo. 

próbki kosmetyków kolagenowych

Skorzystaj  z kodów rabatowych!

Jeżeli masz już pewność, że dany kosmetyk kolagenowy jest dla Ciebie odpowiedni, bądź zwyczajnie nie chcesz korzystać z próbek — wolisz wybór pełnowartościowego produktu, mamy dla Ciebie specjalne kody rabatowe, dzięki którym kupisz pełny asortyment o wiele taniej! Warunek jest jeden, aby kod rabatowy zadziałał, musisz być zalogowany w sklepie Lagenko. Zalogować bądź zarejestrować się możesz tutaj: https://www.lagenko.pl/moje-konto/.

Wpisując kod rabatowy: “prezent20” otrzymujesz 20% rabatu na cały asortyment z wyjątkiem promocji kolagenowych.

Natomiast kod: “prezent30” upoważnia Cię do 30% rabatu na zamówienie powyżej 600 zł (z wyjątkiem promocji kolagenowych). 

Możesz samodzielnie skompletować swój zestaw próbek, jeżeli w sklepie nie znalazłeś interesującego Cię zestawu. W takiej sytuacji prosimy o kontakt. Niestety nie ma możliwości zakupu pojedynczych próbek. Dostępne są one w zestawie po 5 sztuk, ale możesz je dowolnie ze sobą komponować. 


No Comments

Post A Comment

Newsletter

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA