BEZ BÓLU I UCZUCIA DYSKOMFORTU

Coraz więcej osób dotykają dolegliwości związane ze stawami, które najczęściej prowadzą do zaburzeń sylwetki, chodu oraz dysfunkcji innych stawów. Ich przyczyną mogą być choroby zwyrodnieniowe, co dotyczy nawet połowy populacji powyżej 60. roku życia, przeciążenia związane z nadwagą i brakiem ruchu, uwarunkowaniami genetycznymi, intensywnym trybem życia i regularnym uprawianiem sportu, a także reumatoidalne zapalenie stawów. Nieleczone, mogą odbić się głośnym echem w późniejszych latach, dlatego tak ważne jest, aby zadbać o swoje stawy już w najwcześniejszej fazie. Za bóle stawów i ich nieprawidłowe funkcjonowanie odpowiada również niedobór kolagenu, którego ilość po 25. roku życia diametralnie spada.

Kolagen Naturalny Graphite Colway, graphite, kolagen naturalny, kolagen natywny, atelokolagen, kosmetyki kolagenowe, colway, lagenko

Kolagen Naturalny Graphite na stawy

Kolagen a prawidłowo funkcjonujące stawy

Nieprzyjemny ból może być spowodowany brakiem mazi smarującej, którą pokryta jest chrząstka szklista i błona stawowa. Jej podstawowym zadaniem jest zapobieganie bezpośredniemu stykaniu się ze sobą ruchomych kości. Głównym składnikiem mazi jest właśnie kolagen, którego po przekroczeniu 25. roku życia może ubywać nawet 3% rocznie! W tej sytuacji konieczne jest dostarczanie kolagenu z zewnątrz w postaci maści i żeli. Wart polecenia jest Kolagen Naturalny Graphite. Zawarty w nim naturalny kolagen pozyskiwany z wyselekcjonowanych rybich skór uzupełnia niedobór białka i tym samym łagodzi objawy związane ze stanem zapalnym zarówno kości, jak również stawów. Innowacyjna technologia pozyskiwania białka sprawia, że jest ono łatwo przyswajalne przez ludzkie ciało, co w przypadku innych preparatów nie jest kwestią tak oczywistą. Wart podkreślenia jest również fakt, że preparat w swoim składzie zawiera tylko naturalne składniki, nie uczula i nie wywołuje zatem reakcji alergicznych. Suplementacja kolagenem naturalnym Graphite zalecana jest przede wszystkim sportowcom oraz osobom starszym, u których naturalna regeneracja tkanki łącznej jest niedostateczna.

Kolagen Naturalny Graphite Colway, graphite, kolagen naturalny, kolagen natywny, atelokolagen, kosmetyki kolagenowe, colway, lagenko

Kolagen Naturalny Graphite na stawy

Rozsądny wybór

Zdecydowana większość dostępnych w aptekach preparatów oferujących kolagen na stawy i podobne suplementy to nic innego jak hydrolizat rozdrobnionych włókien bydlęcych lub wieprzowych, które maskują, a nie rozwiązują Twoich problemów. Kolagen naturalny Graphite działa od środka, a zatem likwiduje źródło problemu, a nie jedynie jego skutki.

Wybierając więc kolagen naturalny Graphite, otrzymujesz gwarancję sprawdzonego, naturalnego preparatu polskiej marki. Widoczna poprawa u osób, które go wypróbowały, jest dowodem na to, że kolagen wyróżnia wysoka jakość i skuteczność działania.

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Pinterest
Contact us

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *