Kolagenowy szampon do włosów – Opinie

84„Szampon ma bardzo delikatny, wręcz neutralny zapach. Ma bardzo fajną konsystencję, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Dozownik również jest bardzo fajny, bo kosmetyku nakładamy na dłoń akurat tyle ile trzeba. Po umyciu włosów, nie zastosowałam odżywki, co bardzo rzadko mi się zdarza. Zazwyczaj przypłaciłabym to mocno splątanymi włosami, jednak szampon Lagenko mocno mnie zaskoczył już po pierwszym użyciu. Włosy rozczesałam bez problemu – tu pierwszy duży plus, bo to idealny szampon dla plączących się włosów. Odczuwalna poprawa kondycji włosów następuje już po 2 tygodniach, a później jest już tylko lepiej. Włosy są miękkie, bardzo puszyste, uniesione od nasady, do tego wyraźnie poprawiła się ich kondycja. Warto zaznaczyć, że jest to efekt po samym szamponie, bez odżywki. Póki co, ten szampon jest moim numerem 1, ponieważ otrzymuje maksymalną ocenę. Minusem nie jest nawet cena, która może wydawać się duża, ale biorąc pod uwagę efekty i wydajność… jak najbardziej szampon jest jej wart”. (Piękne Włosy)

„Szampon do włosów z kolagenem zamknięty jest w plastikowej tubie, z otwarciem typu klik, u mnie tego typu otwarcie zawsze się sprawdza. Szampon jest bursztynowego koloru i średnio gęsty, przy tym bardzo wydajny. Zapach jest przepiękny, delikatny, świeży z delikatną nutą ziół, cytryny. Szampon bardzo dobrze się pieni i rozprowadza na włosach, bardzo dobrze też oczyszcza włosy, ze spłukiwaniem też nie mam problemów. Włosy po stosowaniu szamponu zmieniły się i to bardzo, stały się nawilżone, elastyczne i lśniące, odzyskały lekkość i zdrowy wygląd. Włosy po użyciu szamponu nie plączą się i bez żadnych problemów się rozczesują. Dzięki temu nie mam problemów z układaniem fryzury- włosy zyskały też na objętości- bardzo mnie to cieszy Emotikon smile. Dzięki kolagenowemu szamponowi od Lagenko poprawiła się kondycja moich włosów, są lśniące i wyglądają zdrowo. Polecam wszystkim!” (Anna Pantoł)

„Pierwsze wrażenie: szampon pomimo tego, że niepozorny, o bardzo delikatnym i neutralnym zapachu, lekkiej konsystencji, to jednak bardzo dobrze się pieni i nie potrzeba go nakładać zbyt wiele (plus za wydajność). By przetestować szampon, po myciu nie zastosowałam żadnej odżywki. Normalnie skończyłoby się to splątaniem i szarpaniną ze szczotką. Tymczasem… włosy były miękkie, z łatwością dały się rozczesać. Do tego były naprawdę uniesione u nasady, zwiększyła się też objętość całej fryzury. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że się zakochałam. A później było już tylko lepiej. Po prawie dwóch tygodniach stosowania, odnoszę wrażenie, że kondycja moich włosów naprawdę się poprawiła. Kolejnym plusem jest to, że włosy nie wymagają już codziennego mycia, tak jak to było dotychczas. Sporo plusów, jak na szampon używany bez odżywki. Jestem bardzo ciekawa, jakie efekty przyniosłoby korzystanie z obu produktów tej firmy jednocześnie. Dodatkowy plus za proste i funkcjonalne opakowanie. A największy plus za to, co usłyszałam od mojej koleżanki z pracy: Ej, masz jakieś takie… inne włosy? (połechtane kobiece ego = PLUS gigant)”. (Wieloetatowe)

„Muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie stosowałam szamponu, który tak dobrze oczyszcza. Włosy po jego użyciu aż „skrzypią” – mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi 😛 Mam wrażenie, że usuwa wszelakie pozostałości po odżywkach i szamponach, których używałam zazwyczaj. W tej kwestii jest rewelacyjny, najlepszy! Niestety nie obejdzie się tutaj bez użycia odżywki, gdyż włosy po nim są dosyć szorstkie i taki „gołe”. Oczywiście w tym przypadku po raz kolejny dałam szansę odżywce kolagenowej. I wiecie co? No w połączeniu z tym szamponem spisała się rewelacyjnie! Mam wrażenie, że moje włosy całkowicie ją wchłaniają. Może to dzięki temu, że są tak dobrze oczyszczone? No nie wiem, ale w każdym razie po jej użyciu łatwo się rozczesują i pięknie błyszczą. Zauważyłam jeszcze, że po użyciu tych produktów są dużo lżejsze, ładnie unoszą się u nasady. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym jak te produkty sprawują się razem”. (My Little World)

„Szampon jest przezroczysty i pachnie słodko, pieni się rewelacyjnie i świetnie oczyszcza włosy, przy czym ich nie plącze. Pierwsze plusowe efekty widziałam już po jednym użyciu- po spłukaniu włosy nie były tępe, były miękkie, wygładzone. Oprócz tego nie musiałam stosować dużej ilości odżywki, żeby je bez problemu rozczesać. Po wysuszeniu włosy nie puszyły się jak zwykle, były sypkie i błyszczące, i co w moim przypadku dziwne całkiem nieźle się układały”. (Cosmetic addiction)