Masz problemy ze stawami? Wypróbuj kolagen naturalny!

kolagen naturalny na stawy - colvita i kolagen GraphiteStawy to jeden z najważniejszych elementów układu ruchowego człowieka. Nic dziwnego, że tak często są one narażone na nadmierną eksploatację (zbyt intensywny wysiłek fizyczny, urazy czy nieodpowiednio dobrana aktywność ruchowa). W wyniku tego dochodzi do uszkodzeń i powstawania zmian zwyrodnieniowych, które w istotny sposób utrudniają normalne funkcjonowanie. Czy jest na to jakaś rada?

 

Po pierwsze należy otoczyć swoje stawy staranną opieką. Dostosowuj aktywność ruchową do własnych możliwości oraz zadbaj o to, aby nie obciążać nadmiernie stawów poprzez nieprawidłowe wykonywanie ćwiczeń.

Warto wiedzieć, że dla ich prawidłowego funkcjonowania potrzebny jest kolagen. Tak, ten sam, który przez większość osób uważany jest przede wszystkim za substancję działającą przeciwzmarszczkowo (jest przecież składnikiem kremów odmładzających). Jaka jest jego rola w przypadku stawów? Przede wszystkim minimalizuje tarcie i tym samym eliminuje ryzyko bólu i niszczenia kości.

Kolagen to także podstawowy budulec chrząstki. Zapewnia jej trwałość oraz elastyczność. Wiek, choroby, nieprawidłowy tryb życia powodują, że nasz organizm zaczyna produkować go w coraz mniejszej ilości. Niedobór kolagenu skutkuje z kolei wytwarzaniem zbyt małych ilości mazi w stawach , co jest główną przyczyną bólu stawów.

 

Kolagen naturalny na stawy …

Jeśli masz problemy ze stawami lub chciałabyś wdrożyć działania profilaktyczne wypróbuj Kolagen Naturalny Graphite. Zawiera on niezbędne budulce molekuły kolagenowej, a jego regularna aplikacja na stawy skutecznie poprawia ich stan i zapobiega dolegliwościom spowodowanym nieprawidłową pracą.

 

Kto powinien rozważyć kurację Kolagenem Naturalnym Graphite?

Każdy z nas wraz z wiekiem jest coraz bardziej narażony na zmiany zwyrodnieniowe stawów. Niemniej jednak  są osoby, które szczególnie powinny o nie dbać. Przede wszystkim należą do nich ludzie aktywni fizycznie, sportowcy oraz Ci, którzy wykonują ciężą prace fizyczną ale też osoby z małą ilością ruchu, spędzające większość dnia przed komputerem.

Bardzo dobrym produktem stworzonym na bazie kolagenu naturalnego jest też suplement diety Colvita. Warto jednak wiedzieć, że aby zobaczyć jego pozytywny wpływ na stawy konieczne jest regularne stosowanie go przez co najmniej pół roku. Początkowo bowiem wpływa na skórę oraz narządy  wewnętrzne, a dopiero później na kręgosłup.

 

Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Pinterest
Contact us

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *