Proponujemy kosmetyki, które powstały ze starannie wyselekcjonowanych białek z rybiej skóry, które zostają wydobyte w etapie molekularnym, a zatem zachowują swoją strukturę, która wykazuje znaczące podobieństwo do kolagenu ludzkiego.

Diana Piech LAGENKO
ul. Cesarza 15/4,
30-427 Kraków
NIP 918-190-19-28,
REGON: 121536876

Konto bankowe
ING 13 1050 1445 1000 0092 3386 4371

Kontakt
zakupy@lagenko.pl
tel. 789-427-806

 

Kolagen naturalny

Kolagen to białko, które w naturalny sposób występuje w ludzkim organizmie. Jest niezbędną substancją do utrzymania prawidłowej kondycji całego ciała. Jest głównym białkiem tkanki łącznej i odpowiada za elastyczność i jędrność skóry. Kolagen naturalny uzupełnia ubytki kolagenu w skórze i tym samym przywraca jej zdrowy i piękny wygląd. Z biegiem lat włókna kolagenowe stają się słabsze, co w konsekwencji powoduje pojawianie się zmarszczek i zwiotczenie skóry. Kolagen naturalny Colway to białko w najczystszej postaci pozyskiwany ze skór wyselekcjonowanych ryb. Kosmetyk zawiera tylko te składniki, które w pozytywny sposób wpływają na naszą skórę. Ma szerokie spektrum zastosowania. Sklep Lagenko oferuje kolagen naturalny w trzech stopniach pigmentacji: Sliver, Platinum i Graphite. Naturalnie piękna i zdrowa skóra.

Preparat skutecznie zatrzymuje procesy starzenia, sprzyja odbudowie włókien kolagenowych, ujędrnia skórę, dogłębnie ją nawilża i łagodzi podrażnienia. Jest przeznaczony dla kobiet dojrzałych, jak również młodych dziewczyn z problemami trądzikowymi. Colway to kosmetyki, które przeznaczone są dla kobiet współczesnych, poszukujących produktów sprawdzonych i innowacyjnych, są to kosmetyki, które źródło mają w naturze. Kolagen naturalny to duża dawka nieocenionego dobra dla Twojej skóry.

Pokazuje wszystkie wyniki 3

Newsletter

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA