Lagenko logo 2019

Diana Piech LAGENKO
ul. Cesarza 15/4,
30-427 Kraków
NIP 918-190-19-28,
REGON: 121536876

Konto bankowe
ING 13 1050 1445 1000 0092 3386 4371

Kontakt
zakupy@lagenko.pl
789-427-806

 

Kolagen naturalny

Białko, które w naturalny sposób występuje w ludzkim organizmie i jest niezbędną substancją do utrzymania prawidłowej kondycji całego ciała nazywamy kolagenem. Jest on równocześnie głównym białkiem tkanki łącznej i odpowiada za elastyczność i jędrność skóry.

Z biegiem lat włókna kolagenowe stają się słabsze, co w konsekwencji powoduje pojawianie się zmarszczek i zwiotczenie skóry. Środki zawierające naturalną formę tego białka, pozwalają uzupełnić jego ubytki w skórze i są tym samym pomocne w utrzymaniu jej zdrowego i pięknego wyglądu.

Kosmetyki o szerokim spektrum zastosowania

Kolagen naturalny Colway to białko w najczystszej postaci pozyskiwane ze skór wyselekcjonowanych ryb. Kosmetyk zawiera więc organiczne składniki, czyli substancje czynne biologiczne, które oddziałują na naszą skórę. Sklep Lagenko oferuje Państwu produkty o trzech stopniach pigmentacji: Sliver, Platinum i Graphite.

Obecne w preparatach naturalne białko zatrzymuje procesy starzenia, łagodzi podrażnienia i sprzyja odbudowie włókien, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna oraz dogłębnie nawilżona. Kosmetyki rekomendujemy kobietom dojrzałym, jak również młodym dziewczynom z problemami trądzikowymi. Colway to produkty, które przeznaczone są dla współczesnych dam, poszukujących produktów sprawdzonych i innowacyjnych, a ponadto mających źródło w naturze. Są dużą dawką nieocenionego dobra dla Twojej skóry.

Pokazuje wszystkie wyniki 3

Newsletter

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA