Lagenko logo 2019

Diana Piech LAGENKO
ul. Cesarza 15/4,
30-427 Kraków
NIP 918-190-19-28,
REGON: 121536876

Konto bankowe
ING 13 1050 1445 1000 0092 3386 4371

Kontakt
zakupy@lagenko.pl
789-427-806

 

Próbki kolagenowe

Próbki kolagenowe to doskonały sposób na przetestowanie popularnych kosmetyków, zanim zainwestujesz w zakup pełnowartościowego produktu. Dzięki próbkom kolagenowym dowiesz się, czy dany produkt Cię nie uczula, czy jest przyjazny Twojej skórze, poznasz jego zapach, konsystencję, a także podstawowe właściwości. Zapraszamy!

 

Który kosmetyk kolagenowy wybrać?

 

Jeżeli zastanawiasz się, który kosmetyk kolagenowy wybrać, odpowiedź jest prosta: kup wszystkie. Oczywiście nie namawiamy, aby wydać całą wypłatę na kosmetyki pełnowartościowe, które nie każdemu muszą pasować. W celu przetestowania drogich produktów powstały próbki — saszetki z kolagenowymi kosmetykami na 1-2 zastosowania. Kupisz je u nas zwykle w zestawie po 5 sztuk, dzięki czemu możesz testować kosmetyk przez kilka dni, bądź podzielić się z najbliższymi. Jeżeli dany produkt nie wywołuje na Twojej skórze reakcji alergicznej i jest satysfakcjonujący też pod innymi względami, wtedy wiesz, że możesz sięgnąć po ten o pełnej pojemności.

 

Zestaw próbek kosmetyków

 

Zestawy próbek kosmetyków to świetna okazja na podstawowe zapoznanie się z nieznanymi dotąd produktami. W ten sposób ocenisz ich zapach, konsystencję, wydajność, podstawowe właściwości (np. czy dobrze się wchłaniają, nawilżają). Jednak najważniejszy jest fakt, że próbki kolagenowe pozwolą Ci na przeprowadzenie próby uczuleniowej. Wystarczy, że nałożysz kosmetyk w miejscu, które zazwyczaj bywa zasłonięte, np. na przedramieniu i zaobserwujesz czy w przeciągu najbliższych 48 godzin pojawiła się tam reakcja alergiczna. Jeżeli nie, najprawdopodobniej nie jesteś uczulony(a) na skład kosmetyku i spokojnie możesz stosować kolagenowy produkt również na twarzy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Newsletter

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA