Lagenko logo 2019

Diana Piech LAGENKO
ul. Cesarza 15/4,
30-427 Kraków
NIP 918-190-19-28,
REGON: 121536876

Konto bankowe
ING 13 1050 1445 1000 0092 3386 4371

Kontakt
zakupy@lagenko.pl
789-427-806

 
1P3A0272

Sposób na zagęszczenie włosów – koniecznie musisz spróbować

Twoje kosmyki wydają Ci się cienkie i jednocześnie osłabione farbowaniem bądź codzienną stylizacją? A może każdego dnia wypada Ci ich naprawdę dużo? Jeśli szukasz sposobu na zagęszczenie włosów, wypróbuj kurację proponowaną przez markę Colway! 

Które kosmetyki wybrać? 

Jeżeli zależy Ci na wzmocnieniu i zagęszczeniu włosów, a także chcesz przeciwdziałać ich nadmiernemu wypadaniu, z pomocą przyjdzie Ci szampon zagęszczający z diosminą, odżywka o tych samych właściwościach, a także wosk pielęgnacyjny Colaceum. Zawarty w tych kosmetykach aktywny biologicznie, hydratowany kolagen natywny regeneruje skórę głowy, a jako niezbędny składnik do właściwego wzrastania włosów pozytywnie oddziałuje na ich strukturę. 

Dodatkowe składniki kosmetyków kolagenowych Colway 

Zawarta w szamponie oraz odżywce diosmina pozyskiwana jest z cytrusów oraz roślin z rodziny rutowatych. Jej zadaniem jest przede wszystkim hamowanie hialuronidazy – enzymu rozkładającego kwas hialuronowy, będącego jednym z najważniejszych składników śródbłonka naczyń. Poza tym stymuluje ona organizm do samodzielnej produkcji kolagenu, a także poprawia przepływ krwi przez cebulki, zwiększając tym samym ilość wchłanianych przez nie składników. 

Colaceum to poza kolagenem aż 10 naturalnych składników, które pozytywnie wpływają na skórę głowy, odbudowują zniszczone końcówki, a także wzmacniają i odżywiają cebulki. Kosmetyk ten jest połączeniem wosku pszczelego, masła shea, olejów z wiesiołka dwuletniego, słodkich migdałów, rokitnika i konopi, maceratu kwiatów nagietka lekarskiego oraz ekstraktów z kłączy ostryża, rozmarynu lekarskiego i cytryńca chińskiego. 

Kuracja na zagęszczenie włosów 

Aby uzyskać oczekiwane efekty należy dwa razy w miesiącu zastosować wszystkie trzy kosmetyki według poniższych wskazówek: 

1) dwukrotnie umyj głowę szamponem z diosminą

2) dokładnie wmasuj zarówno w same pasma, jak i skórę głowy doprowadzony wcześniej do postaci płynnej wosk. Możesz rozprowadzić go też z pomocą grzebienia. 

3) nałóż foliowy czepek i przez ok. 10 min ogrzewaj głowę ciepłym strumieniem powietrza z suszarki.

4) gdy włosy ostygną, wmasuj w nie odżywkę zagęszczającą z diosminą i pozostaw na 5 min.

5) na koniec ponownie dwukrotnie zastosuj szampon. Dodatkowo na zakończenie zabiegu możesz zastosować Kolagen Naturalny Graphite: wmasuj 2/3 pompki kolagenu w skórę głowy i pozostaw do wyschnięcia.
Jeśli włosy się skleją, pamiętaj że łatwo je rozczeszesz jak już będą suche.
Kolagen wzmacnia cebulki włosów, przeciwdziała siwieniu i przy dłuższym stosowaniu zapobiega łupieżowi.

UWAGA! Jeżeli jesteś zalogowany w sklepie Lagenko, wszystkie kosmetyki możesz kupić o 10% taniej. Natomiast w zakładce „promocje kolagenowe” znajdziesz produkty przecenione nawet o 30%. Jak założyć konto w sklepie? Zrobisz to tutaj: https://www.lagenko.pl/moje-konto/. Zapraszamy również na facebooka Lagenko.


No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Newsletter

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA