Proponujemy kosmetyki, które powstały ze starannie wyselekcjonowanych białek z rybiej skóry, które zostają wydobyte w etapie molekularnym, a zatem zachowują swoją strukturę, która wykazuje znaczące podobieństwo do kolagenu ludzkiego.

Diana Piech LAGENKO
ul. Cesarza 15/4,
30-427 Kraków
NIP 918-190-19-28,
REGON: 121536876

Konto bankowe
ING 13 1050 1445 1000 0092 3386 4371

Kontakt
zakupy@lagenko.pl
tel. 789-427-806

 

Dla mężczyzn

Kolagen nie tylko dla kobiet 
Według badań mężczyźni w swojej skórze mają wszystkiego więcej, niż kobiety – brodawek skórnych, mieszków włosowych, gruczołów łojowych, ale też kolagenu. Żeby jednak sprawiedliwości stało się zadość, to pojawiające się nieco później zmarszczki są głębsze, a problem z trądzikiem dotyka panów znacznie częściej, niż kobiety. Konkluzja jest zatem prosta,  mężczyźni również potrzebują odpowiedniej, solidnej pielęgnacji. 
Kosmetyki dla mężczyzn również zawierają kolagen, ponieważ w pewnym wieku również ich skóra będzie go potrzebować. Głębokie zmarszczki są dużo trudniejsze w wygładzeniu niż te płytkie charakterystyczne dla kobiecej skóry. Mając na uwadze stwierdzenie  „lepiej zapobiegać niż leczyć”, panowie powinni kosmetyki męskie wybierać pod względem ich składu i zwracać uwagę na obecność „białka młodości” nie tylko po 40 roku życia. 
Męskie kosmetyki – Lagenko wspiera męską pielęgnację 
Nawilżający, odbudowujący i odżywiający krem dla mężczyzn z kolagenempanowie nie stosują wielu kosmetyków, dlatego potrzebują takich, które będą oddziaływać na ich skórę wielokierunkowo. Jeden preparat może zastąpić aż trzy, czy to nie praktyczne? Najważniejsze jednak, że niezwykle skuteczne. Krem do twarzy dla mężczyzn czy też kolagenowy żel po prysznic oraz kolagenowy krem przestrzenny do pielęgnacji włosów to kosmetyki stworzone z myślą o współczesnych mężczyznach. 
Kobiety lubią mężczyzn zadbanych – a czy Tobie zależy na ich opinii? 

Newsletter

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA